Dizaino technologijos ir inovacijos

 Šiais mokslo metais mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto projekto „Ateities inžinerijos“ organizuojamoje nuotolinio mokymo programoje „Dizaino technologijos ir inovacijos“.

 Programos kuratorius dėstytojas doc. Dr. Linas Krūgelis teigia, kad kūrybiškumo skatinimas padeda anksčiau atsiskleisti būsimiems šalies talentams, padeda jiems apsispręsti dėl karjeros prioritetų, didina konkurencingumą ateities darbo rinkoje. Šiuo projektu siekiama nutiesti saitus tarp jaunosios kartos atstovų ir mokslo.
 Mūsų gimnazijos mokinės Kamilė Balaševičiūtė, IVa, Danielė Užkurėlytė, IVb, Adelija Mažylytė, IIIf, Gabrielė Špiegytė, IIIg, Kamilė Čepaiė, IId, su dailės mokytoja Lena Ziniene ir fizikos mokytoja Asta Merkiene dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, sukūrė autorinius šviestuvus.
 VILNIUS TECH universiteto organizuotoje nuotolinio susitikimo sesijoje mokinės pristatė savo kurtus šviestuvus, buvo apdovanotos padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Dailės mokytoja Lena Zinienė

Šviestuvas „Tiks tiks“
Autorės Adelija Mažylytė, Gabrielė Špiegytė

 MŠ1 MŠ2

 Šviestuvas „Paslaptis“. Autorė Kamilė Čepaitė

 Č1

Šviestuvas „Trikampis - 3“
Autorės Kamilė Balaševičiūtė, Danielė Užkurėlytė

B1 B2 

Lenos Zinienės nuotraukos