Tramtatulis

 Kovo 19 d. Kupiškyje vyko IX Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis" rajono etapas.

 Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso tikslas skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius folkloro atlikėjus (dainininkus, muzikantus, pasakotojus). Konkursas skiriamas vienos žymiausių pasaulio archeologių, baltų ir indoeuropiečių kultūros tyrinėtojos, archeomitologės Marijos Gimbutienės 100 metų sukakčiai paminėti. Šia proga atlikėjai galėjo rinktis ankstyvąsias liaudies kūrybos formas, atspindinčias senąjį pasaulėvaizdį, apeiginius veiksmus, pasakotojai – mitologines sakmes apie dievybes, mitines būtybes, gamtos galias, išskirtines vietas, vietovardžius ir pan., dainininkai ir muzikantai – piemenų folklorą, darbo dainas.
 Džiaugiuosi, kad mūsų gimnazijoje yra nemažai moksleivių, kurie mokosi pažinti šį muzikos žanrą. Konkursui ruošėsi Erika Valaitė, Ic, Fausta Banevičiūtė, Ib, Ignas Palačenka, IIb, Emilijus Beinoras, Ia.
 Sveikiname duetą Faustą Banevičiūtę ir Eriką Valaitę. Merginos tapo rajono rato laureatėmis.

Muzikos mokytoja Asta Remeikienė

Laureatės Padėka

 mergaitės berniukai

Astos Remeikienės nuotraukos