Temidė

 Kovo 10d. vyko teisinių žinių konkurso ,,Temidė'' I etapas. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda: Augustina Zabukaitė, IVc, (komandos kapitonė), Gabrielė Bugaitė, IVc, Alanas Šablickas, IVa, Viltė Gečiauskaitė, Ia, ir Adelė Baronaitė, Ic.

 Jau tradicija tapusio konkurso tikslai yra didinti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos priemones, suteikti mokiniams teisinių ir su policijos veikla susijusių žinių, skatinti jaunimo atsakingumą ir pilietiškumą, ugdyti mokinių kūrybiškumą.
 Konkursą organizavo Kupiškio rajono policijos pareigūnės, o prizus įsteigė Kupiškio rajono savivaldybės Narkotikų kontrolės komisija ir Kupiškio rajono policijos komisariatas.
 Konkurso metu mokiniai turėjo išspręsti kryžiažodį, kuriame buvo įvairūs teisiniai klausimai. Nors konkursas vyko nuotoliniu būdu, jame dalyvavo net penkios komandos.   Sėkmingai konkurse pasirodė mūsų gimnazijos komanda - laimėjo II -ąją vietą rajone.
 Dėkojame konkurso organizatoriams. O komandos nariams dėkoju už puikų pasirodymą ir pademonstruotas gilias teisines žinias.

Neformaliojo ugdymo programos ,,Teisės ir sveikatos kodas'' vadovė Audronė Matuzevičienė