,,Šimtadienis karantine“

 Vasario 12d. gimnazijos abiturientai buvo pakviesti paminėti Šimtadienį kitaip, nuotoliniu būdu.

 Visus, prisijungusius nuotoliniu būdu, sveikino gimnazijos direktorius V. Žilinskas, linkėjo abiturientams išnaudoti likusias dienas prasmingai veiklai ir įgūdžių įtvirtinimui.
 O trečiokai gimnazistai padovanojo jų pačių sukurtą Šimtadienio video. Trečiokai priminė abiturientams, kaip dažnai atrodo jų pamokos, mokantis nuotoliniu būdu, kokia papildoma veikla užsiima pamokų metu, sudėjo nostalgiškas fotografijas ir pateikė keletą pasiūlymų, kaip dar galima išnaudoti karantiną. Visi pasiūlymai ir patarimai siejosi su žodžiu „šimtas“: knygų, žaidimų, filmų, dokumentikos pavadinimai.
 Mokytojai palinkėjimus abiturientams susiejo su savo dėstomu dalyku.
 Kalendoriaus atidarymas šiemet irgi kitoks. Trečiokai pasižadėjo, kad kiekvieną darbo dieną abiturientams primins, kiek jiems liko dienų iki mokslo metų pabaigos.

simatdienis 2 simtadienis 3 Trečiokų kūrybinė grupė


Mokytojų sveikinimai abiturientams


 Anglų kalbos mokytoja Aušra Virbickienė: Abiturientai, šimtas dienų, tiek nedaug..... O po jų – išbandymai. Prieš visus juos noriu palinkėti daugiau kalbėtis. Šiuo metu visiems to labai trūksta. O kalbantis nepamiršti argumentuoti, apibendrinti ir padaryti išvadas. Linkiu klausantis išgirsti. Ne tik vieniems kitus, bet ir teisingą atsakymo variantą. Linkiu skaitant pasinerti į užburiančius pasaulius ir parinkti tinkamus pastraipų pavadinimus. Na, ir kartais parašyti laiškus....ir ne tik, sau.....ir ne tik, o rašant nepamiršti, kad reikiamoje vietoje panaudoti tinkami žodžiai priartina jus prie svajonių išsipildymo. Sėkmės visur ir visada.
 Chemijos mokytoja Loreta Šilinienė: Mieli dvyliktokai, šimtadienio proga noriu Jums palinkėti būti pačiais reikalingiausiais ir mylimiausiais elementais Jūsų gyvenimo lentelėje; visus darbus dirbti su optimizmo indikatoriumi ir sėkmės katalizatoriumi; linkiu, kad aplink Jus ir Jūsų širdyse vyktų laimės ir meilės mainų reakcijos; taip pat nuoširdžiai linkiu, kad sutikti žmonės Jūsų neapgaudinėtų. Būkit sveiki ir laimingi !
 Istorijos mokytoja Inga Sakalauskienė: Mieli abiturientai, neslėpsiu, ilgokai galvojau, ko jums palinkėti šio keistai karantininio, bet gražiai balto šimtadienio proga. Jūs kaip geri partizanai - niekada nesiskundžiate, kaip geri šnipai - neleidžiate man jūsų pažinti ir suprasti. Bet esat žavūs, protingi ir nepakartojami! Noriu palinkėti, kad likusios šimtas dienų gimnazijoje jums dovanotų ne mažiau šimto gražių akimirkų, daugiau kaip šimtą protingų minčių ir daug pasitikėjimo savimi bei kitais. Labai matematiškai nuskambėjo, bet gerai, kad be datų. Tiesa? Gražių dienų!
 Matematikos mokytoja Zita Griškevičiutė: Tokio ypatingo šimtadienio proga linkiu priimti sunkumus kaip neišvengiamą gyvenimo dalį, sutikti juos aukštai iškėlus galvą, žvelgiant tiesiai į akis pasakyti, kad būsite stipresni už juos. O jei kas nors nepavyko – bet kurią akimirką, kai tik panorėsite, pradėti viską iš naujo.
 Supraskite, kad nesėkmė nėra kritimas žemyn, o stovėjimas vietoje nuleidus rankas nesistengiant nieko pakeisti.
 Atrodo, kas čia beliko - tik 100 mokyklinio gyvenimo dienų. Bet jei kiekvieną išmoksite, suprasite, įsiminsite po vieną faktą, formulę, reiškinį, citatą, tai po 100 dienų turėsite 100 naujų žinojimų! Jei kasdien kažkam padovanosite po gerą žodį, komplimentą, nuoširdų palaikymą – būsite sukūrę 100 džiaugsmo akimirkų!
 O labiausiai linkiu suprasti, kad kiekvienas esate unikalus, svarbus, vertingas ir jums gyvenimas numatė pačius perspektyviausius kelius. Todėl drąsiai svajokite, bet svajodami veikite, visuomet klauskite, o paklausę įsiklausykite. Jums liko 100 nuostabių progų pabūti mokiniais!