Gera prisiminti

nuotr1,,Dainuoti dainas Lietuvai jautru, atsakinga. Gal paklausite, kuo skiriasi? O aš atsakysiu – pabandyk. Juk dainos žodžiai, muzika skamba kitaip. Dainuok ir atrasi pojūčius. Pajausi, kaip dreba kojos, prakaituoja delnai, sukasi galva iš laimės.
Dėkoju visiems gimnazistams, kurie dainavo Lietuvai, kurie dainuoja Lietuvai, kurie dar ieško savęs dainuoti Lietuvai.
Ačiū pirmokui Emiliui Beinoriui už padainuotą dainą.“

 Muzikos mokytoja Asta Remeikienė su nostalgija prisimena tradicinius festivalius, skirtus Vasario 16-osios šventei paminėti Panevėžio J. Balčikonio gimnazijoje, ir dalinasi išgyventomis emocijomis. Mokytoja su mokiniais, mylinčiais muziką, šiuose kasmetiniuose festivaliuose dalyvavo 22 kartus.
O karantino metu mokytoja Asta savo kolegas nudžiugina savo ir mokinių naujais sumanymais, dalinasi mokinių atliktų kūrinių įrašais.

Mokytoja Jolanta Kireilytė

nuotr2 nuotr3 

Astos Remeikienės nuotraukos