Prezidento inicijuota akcija „Laiškas istorijai“

stuoka „Ką pasakytumėte Karaliui Mindaugui? Už ką padėkotumėte Gabrielei Petkevičaitei-Bitei? Kuo jus įkvepia Juozas Miltinis? Ką apie šiandieninę Lietuvą papasakotumėte Vincui Kudirkai?“ – į šiuos klausimus atsakyti Lietuvos moksleivius kviečia Vasario 16-ąją prasidėjusi akcija „Laiškas istorijai“.

 Nuo Vasario 16-osios iki pat Kovo 11-osios „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ drauge su LRT TELEVIZIJA kviečia visos Lietuvos vaikus dalyvauti LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotoje akcijoje „Laiškas istorijai“. 

 

Kviečiame moksleivius parašyti laišką istorinei Lietuvos asmenybei. Įdomiausių laiškų autorius apdovanos Prezidentas Gitanas Nausėda.

Prie penkiasdešimties istorinių asmenybių paminklų visoje Lietuvoje nuo Vasario 16-osios stovės specialios LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ pašto dėžės. 

 Kviečiame vaikus rašyti asmeniškus laiškus juos įkvepiančioms istorinėms Lietuvos asmenybėms: papasakoti apie Lietuvą šiandien ar pasvajoti, kokia ji bus po dešimties metų, padėkoti už istorinės asmenybės darbus mūsų šaliai ar pasidalinti, kaip ji įkvepia jauną žmogų kurti Lietuvą šiais laikais.

 Įdomiausių laiškų autoriai, kuriuos apdovanos Prezidentas Gitanas Nausėda, bus paskelbti Kovo 11-ąją specialiojoje LRT TELEVIZIJOS laidoje „Įdomiosios pamokos. Kovo 11-oji“.

Penkiasdešimties pašto dėžučių žemėlapį moksleiviai gali rasti tinklalapyje www.laiskasistorijai.lt.

Norintys savo laiškus gali atsiųsti ir elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jonas Basanavičius Ąžuolas