100 idėjų Lietuvai

 Lapkričio 13-ają gimnazijoje vyko iniciatyvos „100 idėjų Lietuvai “ antrasis etapas.

Iniciatyvos tikslas pakviesti jaunus žmones geriau pažinti savo valstybę ir, švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, pasiūlyti Lietuvai 100 naujų idėjų, kurios taptų gerais pokyčiais mums patiems, mūsų kraštui bei valstybei.
 Po pirmojo etapo buvo atrinktos ne tik mūsų gimnazijos mokinių, bet ir Kupiškio rajono Subačiaus gimnazijos, Utenos bei Rokiškio rajono Pandėlio gimnazijos mokinių idėjos. Šių gimnazijų pakviestieji mokiniai susirinko į mūsų gimnaziją.
 Gimnazistams lektoriai skaitė paskaitas apie valstybę, peticijų, įstatymų iniciatyvos, rašymo ir pateikimo tvarką, supažindino, kaip galima tiesiogiai kreiptis į valdžios atstovus, kas yra referendumas, subsidiarumas.
 Tačiau pagrindinė dienos užduotis buvo paruošti savo idėjos Lietuvai įgyvendinimo planą. Iškilus klausimams buvo galima konsultuotis su mentoriais.
Tikimės, jog daugelis mūsų idėjų pateks ir į trečiąjį etapą.
 Dėkojame svečiams, gimnazijos administracijai ir socialinei pedagogei Audronei Matuzevičienei.

Augustina Zabukaitė, IIc klasė

101 9751 101 9759 101 9766 101 9775