Liaudies daina ir improvizacija

 Dar prieš mokinių rudens atostogas, spalio 24d., gimnazijos aktų salėje vyko neįprasta muzikos pamoka, kurioje dalyvavo liaudies dainų atlikėja Veronika Povilionienė ir saksofonistas Petras Vyšniauskas.


 Dviejų menų sąsajos, dviejų pasaulio žmonių, pristatančių Lietuvos kultūrą, mintys apie tautos šaknis, mūsų pačių svarbą XXI amžiuje buvo šios pamokos pagrindas. Gimnazistai išgirdo ir patys dainavo kartu su Veronika Povilioniene, klausėsi liaudies dainų improvizacijų džiazo tema.
Džiugu, kad gimnazistai galėjo išgirsti Veronikos Povilionienės ir Petro Vyšniausko muzikavimą, lietuvių liaudies dainos ramią, subtilią melodinę liniją ir nepaprastai turtingą dainos tekstą.
 Pamažu mokomės vertinti tai, ką pasaulis vertina mūsų muzikinėje kultūroje.

Asta Remeikienė, muzikos mokytoja

101 9505 101 9510 101 9514 101 9516