Konstitucijos dieną minėjome linksmai

,,Premjera! Visus, visus, visus kviečiame pažiūrėti meninį filmą ,,Konstitucija pagal IIa“, - taip IIa klasės mokiniai kvietė švęsti Konstitucijos dieną.

Susirinkusiems į premjerą mokiniams ir mokytojams Kamilė Balaševičiūtė papasakojo, kad filmuko idėja kilo skaitant Lietuvos Respublikos Konstituciją. IIa klasės mokiniai suprato, kad žinoti Konstituciją svarbu, ir, norėdami mokytis įdomiai, nusprendė sukurti filmuką.

O ką galvoja apie tokį Lietuvos Konstitucijos mokymosi procesą patys filmo aktoriai ir režisieriai, II a klasės mokiniai?

,,Buvo įdomu pabandyti vaidinti, užsiimti kitokia veikla. Labai smagu žiūrėti filmuką, kai jis jau parengtas. Nors iš pirmo karto nepavykdavo nufilmuoti, bet dėl to buvo tik linksmiau“, ,,Man labai patiko filmuko kūrimas. Patiko, jog patys mokiniai sukūrė scenas ir patys jas filmavo. Keista, jog dauguma klasės mokinių noriai sutiko filmuotis“, ,,Iš pradžių buvau skeptiškai nusiteikusi, tačiau pamažu šis projektas man pradėjo patikti. Smagu kurti ir dalytis sukurtu darbu“, ,,Dalyvaudama filmuko kūrime išmokau ne tik pilietiškumo pagrindų, bet ir kaip elgtis, kai filmuojama“. Tokiais savo įspūdžiais ir patirtimis dalinosi IIa klasės mokiniai.

                                                                      Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Inga Sakalauskienė

Kamile IIa ekranas  Prie mokytoju kamb