Šimtmečio protų žaidynės

 Spalio 25d. Kupiškio jaunimo centre vyko Šimtmečio protų žaidynių finalinis antrasis etapas.

 Pirmosios vietos nugalėtojai kartu su Kupiškio meruJame varžėsi aštuonios komandos iš Kupiškio miesto ir rajono mokyklų. Nugalėjo mūsų gimnazijos III-ių klasių mokinių komanda ,,KLAUS!MĖL!S". Ją sudarė Augustas Kučinskas, IIIa, Rugilė Sirvydytė, IIIa, Matas Sankauskas, IIIc, Danielė Einorytė, IIIc, Akvilė Vasilenkaitė, IIIc, Rūta Vizbaraitė, IIId. 100-mečio protų žaidynės buvo skirtos Kupiškio krašto pažinimui ir Lietuvos šimtmečiui paminėti. Renginyje dalyvavo ir Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas. Jis įteikė komandoms padėkos raštus už tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir mokinių inovatyvaus kultūrinio ir istorinio Kupiškio krašto pažininimo skatinimą. Taip pat komandos gavo ir saldžių, ir praktiškų dovanų.
 Taigi, mokiniai patobulino žinias apie savo gimtąjį kraštą, linksmai bei naudingai praleido laiką.

Rugilė Sirvydytė, IIIa klasė