Tarptautinė mokytojų diena

,,Vertinu tokius mokytojus, kurie yra nuoširdūs, draugiški“.


 ,,Itin vertinu mokytojus, gebančius suderinti humoro jausmą, paprastumą su griežtumu bei konkretumu. Malonu matyti ugnelę mokytojo akyse, girdėti įdomius, nors ir mokslo programai nereikalingus dalykus, paįvairinančius pamoką.“
 ,,Gimnazijos mokytojai yra labai skirtingi. Kažkokiu bendru aspektu pažvelgiant – tai profesionalai, mylintys savo darbą“.
 Taip apie savo mokytojus samprotauja gimnazistai.
 Spalio 5-ąją – Tarptautinę mokytojų dieną - gimnazistai sveikino savo mokytojus, surengė linksmą šventę. Aktų salėje gimnazijos mokinių parlamento atstovai pakvietė mokytojus į „Pabėgimo kambarį“. Mokytojai, pasitelkę savo herojiškas galias, atliko neįprastas ir įdomias užduotis, įveikė užuominas ir surado „raktą“ nuo Pabėgimo kambario. Šventės metu buvo pagerbti ir mokytojai senjorai, kurie priklausė „Išminties šerdies“ ratui ir su visais dalinosi ilgamete patirtimi. Šventės metu superherojais pavadinti mokytojai buvo apdovanoti tik jiems sukurtais ketureiliais ir nuoširdžia mokinių padėka.

Aistė Liaudanskaitė, mokinių parlamento prezidentė

20181015010  20181015012 20181015015 20181015004