Akvilės vasara

 Ši vasara mūsų mokyklos mokinei Akvilei Rušėnaitei (IVb kl.) buvo viena įsimintiniausių gyvenime. Ji šią liepą praleido Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur dalyvavo BAFF Lyderystės Akademijoje.

Po pristatymo (1)Ji keliavo su kitais 9 moksleiviais iš Lietuvos, kurie buvo atrinkti iš 1000 paraiškas pateikusių moksleivių. Taigi Amerikoje, Maino valstijoje, tris savaites vyko Lyderystės Akademijos programa, moksleiviai gilino žinias apie verslą, mokėsi rašyti verslo planą, išsiaiškino sėkmingo verslo principus, susitiko su daugiau nei 30 sėkmingų vietinių verslininkų, kūrė savo verslo planus ir juos pristatė reikšmingiems Portlando verslo atstovams.
 Nors akademinė dalis užėmė didžiąją laiko, praleisto Portlande, dalį, tačiau buvo suplanuota ir daugybė įdomių ir netikėtų kelionių ir veiklų. Programos dalyviai susipažino su Maino valstija ir aplankė daugybę įdomių vietų, išbandė naujas veiklas (baidarių žygis Atlanto vandenyne, amerikietiškas atrakcionų parkas, beisbolo varžybos, Bradbury kalnų valstybinis parkas ir kt.).
 Po įtemptos programos, kai nebuvo nei minutės, skirtos nuobodžiavimui, dalyviai buvo apdovanoti 5 dienų kelione į Niujorką ir Vašingtoną. Šioje kelionėje jie aplankė žymiausias šių nuostabių miestų vietas: Empire State Building, Laisvės statulą, Times Squere, Jungtinių Tautų būstinę, 9/11 memorialą, Vašingtono paminklą, Baltuosius rūmus ir daugybę kitų, kurias anksčiau jie matė tik filmuose. „Ši vasara man buvo vienas didžiausių gyvenimo nuotykių. Niekada neužmiršiu visų vadovų ir mokytojų, kurie buvo tiesiog nuostabūs. Ir, žinoma, visų dalyvių, su kuriais patyrėme tiek daug, su kuriais ir juokėmės, ir verkėm, kai reikėjo atsisveikinti, su kuriais tapome viena didele laiminga šeima, kurioje vyravo vien santarvė, supratimas ir meilė.“ Kelionės įspūdžiais dalinosi Akvilė.

Su finalinio projekto komandos nariais (1)