Turininga gimnazistų vasaros pradžia

 Pirmoji vasaros atostogų savaitė Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniams buvo tikrai turininga. Birželio 19-21 d. I-IV klasių gimnazistai dalyvavo laisvalaikio užimtumo ir vasaros poilsio, vaikų ir jaunimo socializacijos projekte ,,Pradėk atostogas linksmai“. Projekto tikslas – organizuoti kryptingą mokinių užimtumą, maitinimą, saugumą, ugdyti socialinius įgūdžius, plėsti mokinių akiratį.

 Vasaros stovyklą iniciavo ir jai vadovavo gimnazijos socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė. Projekto dalyviai buvo užimti kryptinga veikla: rinko informaciją apie lankytinus objektus, vyko į trijų dienų pažintinę kelionę Panemune į Palangą, Klaipėdą. Kelionės metu aplankyti: Seredžiaus piliakalnis, Raudonės ir Panemunės pilys, legendomis apipintas Rambyno kalnas, Klaipėdos jūrų uosto terminalas, Lietuvos Jūrų ir Kretingos miesto muziejai, Klaipėdos zoo sodas, Žvejo sodyba. Didelį įspūdį visiems paliko delfinų pasirodymas Delfinariume. Gyvenimas išvykoje buvo intensyvus: kas sportavo, kas vaikščiojo pajūriu, kas mėgavosi jūra, saulės spinduliais kopose.
 Projekto pabaigoje mokiniai rašė atsiliepimus ir džiaugėsi linksmai ir turiningai pradėtomis atostogomis, geromis emocijomis, naujais draugais, pamatytais įspūdingais kraštovaizdžiais ir statiniais. Šis projektas - tai šauni galimybė praplėsti savo akiratį, puoselėti meilę ir pagarbą savo kraštui, gamtai, patobulinti komunikacijos ir bendradarbiavimo kompetencijas.

 Jolanta Glemžienė

bibliotekininkė

101 9076 101 9088 101 9091 101 9093