,,Kubo“ projektas Vilniaus universitetuose

 Birželio 11d. pirmų klasių mokiniai, dalyvaujantys matematikos projekte „Kubas“, lankėsi Vilniaus Gedimino technikos universitete ir Vilniaus universitete.

 Vilniaus Gedimino technikos universitete mokinius pasitiko universiteto studentai. Išklausėme trumpą paskaitą apie „mars one“ projektą ir susiskirstę į keturias grupes po penkis asmenis dalyvavome mini konkurse. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais.

Toliau vyko trumpas VGTU pristatymas, kurio metu dekanė Kamilė Taujanskaitė mokiniams papasakojo apie universitetą, pasiekimus ir fakultetus. Dėstytojas Eigirdas Žemaitis papasakojo apie verslo vadybą.
 Vėliau dalyvavome ekonomikos mokslų daktarės Eglės Kazlauskienės paruoštoje viktorinoje. Mokiniai viktorinos užduotis galėjo atlikti anonimiškai per tam tikrą programėlę. Viktorina buvo susijusi su ekonomika, skaičiais. Po kiekvieno klausimo dėstytoja trumpai paaiškindavo atsakymą.
Nuvykę į Vilniaus universitetą mokiniai pasidalino į dvi grupes. Mokinių grupės aplankė VU biblioteką, kurioje gausu XV-XVIII a. knygų, observatoriją, šventų Jonų bažnyčią, kurioje studentams įteikiami universiteto baigimo diplomai.
,,Kubo“ projekto dalyviams ši išvyka labai patiko. Mokiniai susipažino su universitetais, praleido dieną sostinėje ir netradiciškai mokėsi.

1a klasės mokinė Kamilė Balaševičiūtė

VU visi VU gulsčia    VU1        VU2        Vaikinai