2017-2018 m.m. meninio skaitymo konkursai

Sausio 30d. Kupiškio meno mokykloje vyko Kupiškio rajono mokinių meninio skaitymo konkursas. 9 -12 klasių grupėje dalyvavo dešimt mūsų gimnazijos mokinių. Trečiąją vietą laimėjo Viktoras Bražas, IIIa, Aistė Liaudanskaitė, IIIc, Danielė Einorytė, IIc, antrąją vietą laimėjo Gintarė Marmokaitė, IIIc, Titas Masys, IIIb, Gabija Dolgovaitė, IId. Pirmoji vieta atiteko Šarūnei Pečiukėnaitei, IVb.
 Vasario 10d. Biržuose vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas. Jame dalyvavo mūsų gimnazijos IVb klasės mokinė Šarūnė Pečiukėnaitė. Nors mergina neužėmė jokios prizinės vietos, tačiau neliko nepastebėta. Vertinimo komisijos pirmininkė D. Vaigauskaitė, Klaipėdos universiteto Menų akademijos Teatro katedros vedėja, scenos kalbos pedagogė, gyrė už gerą teksto pasirinkimą, įtaigų perteikimą, kvietė rinktis režisūros studijas.
 Kovo 15d. Šarūnė Pečiukėnaitė dalyvavo Respublikiniame moksleivių skaitovų konkurse ,,Tarp būtojo ir būsimojo laiko“, kuris vyko Kaune, Vytauto Didžiojo universitete.

skait skaito