Vaivos dailės darbų paroda

 Gegužės 10d. gimnazijos priestato pirmo aukšto fojė atidaryta abiturientės Vaivos Barzdenytės dailės darbų pirmoji paroda. Vaiva pristatė savo dailės darbus, papasakojo, kada jie buvo nutapyti.

100 5306Vaiva dalyvavo šiemetinėje respublikinėje dailės olimpiadoje. Komentavo darbus, kuriuos vežėsi į olimpiadą, atvirai dalinosi patirtimi, kaip jos piešinius vertina profesionalūs dailininkai, aukštųjų mokyklų dėstytojai. Daug dėmesio ir klausimų susilaukė paveikslas, kurį Vaiva kuria dailės egzaminui. Vaiva atskleidė ir savo svajonę – studijuoti animaciją.
 Vaivą sveikino ir ateities svajonių išsipildymo linkėjo gimnazijos direktorius, dailės mokytoja, klasės kuratorė, draugai.
 Visi, buvę parodos atidaryme, žavėjosi Vaivos talentu, dailės darbais, atlikimo technika.

 

100 5243 100 5251  100 5256 100 5288