Mokinių Prezidento rinkimai

 Kovo mėnuo gimnazijos mokiniams buvo išskirtinis. Vyko naujojo mokinių prezidento rinkimų kampanija.

Savo kandidatus galėjo deleguoti klasių grupės, būreliai, judėjimai, savo kandidatūrą galėjo išsikelti ir pats gimnazistas, norintis dalyvauti rinkimuose. Buvo pateiktas reikalavimas iki kovo 14 dienos surinkti 40 kandidatą palaikančių gimnazijos mokinių bendruomenės narių parašų, kandidatui suburti savąją komandą, paruošti rinkiminę programą. Šią programą įvykdė du iš šešių kandidatų: dabartinė gimnazijos mokinių prezidentė Aistė Liaudanskaitė ir antrų klasių deleguota Danielė Einorytė.

101 8728 101 8729
 Kovo 27 dieną įvyko kandidačių į mokinių prezidentus debatai. Debatus vedė patyrę eurodebatininkai Rugilė Sirvydytė ir Tomas Ragauskas. Gausiai susirinkę gimnazistai išklausė kandidačių prisistatymo kalbas, galėjo užduoti gimnazijos mokinių bendruomenei aktualius klausimus apie mokinių parlamento veiklą ir prezidento įtaką gimnazistų gyvenimui, apie nuveiktus darbus ir patirtas nesėkmes, aiškinosi neišpildytų rinkiminių pažadų priežastis.

4 6 8 13 Kovo 28 dieną įvyko mokinių prezidento rinkimai. Balsą už savo kandidatą galėjo atiduoti ne tik gimnazijos mokiniai, bet ir mokytojai, gimnazijos darbuotojai. Aktyviausiai balsavo trečių klasių gimnazistai. Balsų skaičiavimo komisijai suskaičiavus rinkimų biuletenius paaiškėjo, kad nedidele balsų persvara, 62 balsais, rinkimus laimėjo Aistė Liaudanskaitė.

101 8781 101 8763 101 8732  101 8735 
 Dėkojame mokytojoms Ingai Sakalauskienei, Jūratei Šepetienei, Loretai Šilinienei konsultavusioms, padėjusioms, palaikiusioms kandidates viso rinkimų maratono metu.

Mokinių parlamento kuratorė Ingrida Tuskienė