Kovo 11-osios šventės akcentai

Keksiukai Kovo 11-ajai

Kovo 9 d. gimnazijos Mokinių parlamentas organizavo linksmą, saldžią akciją. Iškepė 70 keksiukų ir sveikino gimnazijos bendruomenės narius su Kovo 11- ąja.

Buvo pasveikinti mokytojai, administracija, budėtojos, valytojos, pagalbiniai darbuotojai. Įamžinti laimingi sveikintojų ir sveikinamųjų veidai ir pakili šventinė nuotaika.

Eglė Skebaitė, IIIb

Alvydas  Janina  Joana  Gintaras  

Per meną į žmogaus širdį

 Kovo 9 d. vyko gimnazijos tradicinė šventė – konkursas ,,Dainuokime širdimis“, skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – paminėti. Šventės dalyviai – visos gimnazijos klasės, o užduotis – padainuoti lietuvišką dainą. Šventės pradžioje istorijos mokytoja I. Sakalauskienė skaitė pranešimą ,,Daina ir laisvė“, paaiškino dainos reikšmę istoriniame Lietuvos kontekste. Vėliau pasirodė gimnazistai. Jie dainavo ir liaudies, ir šiuolaikines lietuviškas dainas. O liaudies dainą ,,Ant kalno karklai“ dainavo visi, atėję į šventę.
 Visiems dainavusiems įteikti atvirukai su Lietuvos vaizdais.

Kovo 11  Neda  Kovo 11 choras  Kovo11 IIId Kovo 11 Viktoras