Paminėta Laisvės gynėjų diena

2018-01-18

 Sausio 11 dieną keturiasdešimt aštuonių gimnazistų grupė vyko į Vilnių. Gimnazistai su juos lydėjusiais mokytojais aplankė Laisvės gynėjų kapus Antakalnio kapinėse, uždegė atminimo žvakutes prie televizijos bokšto, dalyvavo teminėje pamokoje - ekskursijoje po LRT.

pradziai


 Sausio 12 diena gimnazijai tampa tradicija dalyvauti minėjimo renginiuose Vilniuje. Kaip teigia mokytoja A. Remeikienė, tyla, susikaupimas, minties raiška, jutimas, klausymas, stebėjimas labai svarbu jaunos asmenybės tobulėjimui. Visus šiuos pojūčius gimnazistai patyrė Antakalnio kapinėse sukalbėdami maldą, prie televizijos bokšto klausydami skaitomų žuvusiųjų pavardžių, Seimo rūmuose kūrybinėse dirbtuvėse gamindami tautines vėliavėles, šv. Jonų bažnyčioje klausydamiesi A. Schnittke ,,Requiem“, ,,Sutartinės‘‘ muzikos. O gimnazistė Augustina Zabukaitė dalinasi mintimi, kad tik dalyvaudama šiame renginyje suvokė tikrąją Sausio 13 dienos prasmę, išgyveno dar nejaustas emocijas, jausmus.

2 5
 Sausio 12 dienos rytą gimnazijos languose žibėjo atminimo žvakelės, vyko istorijos pamokos.
 Sausio 13 dieną jaunieji šauliai gimnazistai L. Kasparavičius, M. Urbonaitė, A. Peciukonytė, I. Stonikas, M. Šermukšnis, L. Pucetaitė dalyvavo Vilniuje tradiciniame bėgime ,,Gyvybės ir mirties keliu“.

10 bėgikai