Karjeros diena

2017-12-11

 Kiekvienais mokslo metais gruodžio mėnesio pradžioje vyksta jau tradicine tapusi Karjeros diena. Šiemet Karjeros dienos renginiai vyko gruodžio 8d. per 4,5,6 pamokas. IV klasių mokiniams MRU Priėmimo ir diplomų skyriaus vedėjas Saulius Bugailiškis skaitė paskaitą apie ,,Bendrąjį priėmimą į Lietuvos aukštąsias mokyklas 2018 metais”.

102 3914 102 4011

Visų klasių mokiniams vyko susitikimai su įvairių profesijų (grafikos dizaineris, meteorologas, muzikinio teatro aktorius, policijos pareigūnas, programų inžinierius, psichologas, rinkodaros specialistas ir kt.) atstovais. Atvykę specialistai iš universitetų ir kolegijų pristatė savo aukštąsias mokyklas, studijų programas, įsidarbinimo galimybes, atsakė į gimnazistų klausimus. Vyko kitos įdomios paskaitos, diskusijos ar praktinės veiklos (,,Junior Guided mentorystės programa mokiniams”, ,,Nebijok kalbėti viešai”, ,,Teisingas karjeros kelias”, ,,Robotai, kurie gyvena Panevėžyje”, ,,Vidinė karjera”, ,,Tarptautiniai Erasmus+ projektai: pažink save ir pasaulį“, ,,Streso įveika“ ir kt.).

102 4106 102 4044

 Karjeros dienos renginius organizavo ugdymo karjerai kuratorė E. Kavoliūnienė, bibliotekos vedėja J. Glemžienė, psichologė K. Vainienė.