Laisvės pamokos Lietuvos istorijoje

Vasario 11 dieną istorijos pamoka antrokams gimnazistams buvo kiek kitokia nei įprasta. Mokiniai mokėsi istorijos varžydamiesi protų mūšyje ,,Laisvės pamokos Lietuvos istorijoje“, skirtame Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Šimtadienis

Tik šimtas dienų. Žodžiai, kurie vasario 7-ąją dažnai skambėjo mūsų gimnazijoje.

Studijos 2020

Kaip ir kiekvienais metais tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje ,,Studijos 2020“ žmonių buvo daugybė. Universitetų, kolegijų ir kitų profesinių įstaigų stendai buvo išsidėstę tose pačiose vietose kaip ir ankstesniais metais, todėl orientuotis tarp milžiniško žmonių srauto sunku nebuvo.

Saugus internetas

Be interneto savo kasdienybės neįsivaizduojame, tačiau ne visada internetas mums padeda, kartais jis mums kenkia (elektroninės patyčios, elektroniniai sukčiai ir kt.).

Krepšinio aikštelėje

Sausio 28d. gimnazijos sporto salėje vyko draugiškos krepšinio varžybos tarp buvusių gimnazistų, o dabar jau studentų, ir dabartinių gimnazijos mokinių.