Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Padėkos raštu 2020 m. apdovanota Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos prancūzų kalbos mokytoja metodininkė, klasių kuratorė Elvyra Kavoliūnienė už veiksmingą dalykinių ir bendrųjų kompetencijų ugdymą bei iniciatyvumą organizuojant profesinį švietimą.

2020 m. Mero Padėkos raštais apdovanoti šie mokytojai:
Violeta Urbelienė, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė- už veiksmingą mokinių anglų kalbos dalykinių kompetencijų ugdymą.

Danguolė Petrulienė, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė- už veiksmingą mokinių anglų kalbos dalykinių kompetencijų ugdymą.

Nida Mikšienė, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė- už veiksmingą mokinių lietuvių kalbos kalbos dalykinių kompetencijų ugdymą.

2020 m.spalio 2d. direktoriaus įsakymas dėl mokytojų apdovanojimo

Prašymas dėl mokytojų apdovanojimo mero padėkos raštu

Rekomendacija dėl ministerijos apdovanojimo padėkos raštu

Kupiškio rajono savivaldybės mero  2019 m. rugsėjo 26 d. Nr. MV-54 potvarkiu Kupiškio rajono savivaldybės padėkos raštu apdovanoti:

Alvydas Žiulpa, matematikos mokytojas metodininkas – už paveikų pasiekimų gerinimo inovacijų projekto ,,Kompleksinis matematinių kompetencijų ugdymo modelis KUBAS“ įgyvendinimą ir gerus mokinių matematikos akademinius pasiekimus;
Audronė Lapeikienė, matematikos vyresnioji mokytoja – už paveikų pasiekimų gerinimo inovacijų projekto ,,Kompleksinis matematinių kompetencijų ugdymo modelis KUBAS“ įgyvendinimą;
Asta Vėžytė, matematikos mokytoja metodininkė – už paveikų pasiekimų gerinimo inovacijų projekto ,,Kompleksinis matematinių kompetencijų ugdymo modelis KUBAS“ įgyvendinimą;
Elvyra Kavoliūnienė, prancūzų kalbos mokytoja metodininkė, III gimnazijos klasių kuratorė – už paveikų pasiekimų gerinimo inovacijų projekto ,,Kompleksinis matematinių kompetencijų ugdymo modelis KUBAS“ įgyvendinimą;
Loreta Šilinienė, chemijos mokytoja metodininkė – už gerus mokinių chemijos akademinius pasiekimus;
Aldona Bočiulytė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė – už gerus mokinių lietuvių kalbos akademinius pasiekimus;
Jurgita Valauskienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė – už tvarią lyderystę užtikrinant puikius mokinių anglų kalbos akademinius pasiekimus.