Atnaujinta 2017-11-24

Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos Vaiko gerovės komisija (VGK)

Zita Sabaliauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Užsienio kalbos, menų technologinio ugdymo ir kūno kultūros skyriaus vedėja, atsakinga už krizių valdymo veiklos sritį –komisijos pirmininkė.

Audronė Matuzevičienė, socialinė pedagogė, atsakinga už įtraukiojo ugdymo veiklos sritį – komisijos pirmininkės pavaduotoja.

Kristina Vainienė, gimnazijos II kategorijos psichologė, atsakinga už krizių valdymo bei smurto ir patyčių  veiklos sritis – komisijos narė

Edita Martinenkienė, gimnazijos bendruomenės slaugytoja, atsakinga už psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos veiklos sritį – komisijos narė.

Janina Vildžiūnienė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja, III klasių kuratorė, atsakinga už psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos veiklos sritį – komisijos narė.

Elvyra Kavoliūnienė, prancūzų kalbos mokytoja metodininkė, profesijos patarėja, I  gimnazijos klasių kuratorė, atsakinga už socialinio ir emocinio ugdymo veiklos sritį – komisijos narė.

Jūratė Šepetienė, prancūzų kalbos vyresnioji mokytoja, II gimnazijos klasių kuratorė,  atsakinga už socialinio ir emocinio ugdymo veiklos sritį – komisijos narė.

Loreta Šilinienė, chemijos mokytoja metodininkė IVa ir IVb klasių kuratorė, atsakinga už psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos veiklos sritį – komisijos narė

VGK sudarymo ir jos darbo organizavimo tvarkos aprašas

Smurto ir patyčių prenencijos ir intervencijos vykdymo tvarkos aprašas

Reagavimo į smurtą ir patyčias planas