Fotografijų konkursas „Gražiausia rudens akimirka“

,,Išgirdęs rudeninį lapų čežesį, gyvenimas prasideda iš naujo“.(F. Scott Fitzgerald)
Rudenį mūsų gimnazijoje organizuojamas fotografijų konkursas „Gražiausia rudens akimirka“ jau tampa tradiciniu metų renginiu.

 Šiemet į kvietimą dalyvauti šiame konkurse atsiliepė ir nuotraukų atsiuntė net 32 moksleiviai. Dauguma dalyvių - mūsų gimnazijos mokiniai, viena mokinė iš Subačiaus gimnazijos, du mokiniai iš Povilo Matulionio progimnazijos. Nuotraukų atsiuntė ir Povilo Matulionio progimnazijos miškininkų būrelio vadovė.
 Konkurso dalyvių nuotraukos buvo sudėtos į virtualią erdvę – Kupiškio Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos puslapį. Virtualioje erdvėje buvo galima pažiūrėti nuotraukas ir rinkti labiausiai patikusią, spaudžiant patiktuką po nuotrauka.
 Lapkričio mėnesio pradžioje vertinimo komisija išrinko šias nominacijas: daugiausiai patiktukų surinko Adrijaus Totorio, IId klasės mokinio, nuotrauka, spalvingiausia nuotrauka – Tomo Ulinsko, IId, vaizdingiausia nuotrauka – Tito Bakano, IId, geriausias kadras - Gabrielės Kirklytės (Subačiaus gimnazijos 12 klasės mokinė), originaliausia nuotrauka – Orintos Aleknaitės, IVb, rudeniškiausia – Viltės Rudzinskaitės, IIId, kūrybiškiausia – Miglės Tamošiūnaitės, IIId, stop kadras – Ievos Šulnytės, Ia.
 Sveikiname nominantus.
 Dėkojame visiems dalyviams už atidų žvilgsnį į mus supančią gamtą. Taip pat dėkojame dailės mokytojai Lenai Zinienei ir direktoriaus pavaduotojai ugdymui Zitai Sabaliauskienei už pagalbą organizuojant konkursą.

Asta Merkienė jaunųjų miškininkų būrelio vadovė

20221115 125209 20221125 093429

20221115 125509 20221115 125348 Astos Merkienės nuotraukos