Krepšinis

 Spalio 24d. įvyko projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis'' (Nr.SSRF-FAV-2019-10309 bendrai finansuojamo valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, jį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas) krepšinio 3x3, baudų ir tritaškių metimo varžybos.

Šiose varžybose dalyvavo trys merginų ir šešios vaikinų komandos.
Varžybas pradėjo krepšinio palaikymo šokių grupės ,,Laidback“ šokėjos. Gausiai susirinkusiems žiūrovams šios merginos gerą nuotaiką kūrė visų varžybų metu.
Merginų 3x3 krepšinio varžybose nugalėtojomis tapo KTVM komanda, II vietoje liko komanda ,,Puzelytės“, III vietą užėmė komanda ,,Merginos“.
Vaikinų varžybose I vietą iškovojo ,,Komanda-X'', II vietoje liko komanda ,,Puse žingsnio“, III vieta atiteko komandai ,,Alizava“, IV vietoje liko komanda ,,Puse taško“, V vietą užėmė komanda ,,Medūzos“, o VI vieta atiteko komandai ,,Zona''.
Pertraukų metu vyko baudų ir tritaškių metimo varžybos.
Baudų metimo varžybose dalyvavo tik merginos. Šioje rungtyje dalyvavo 16 merginų. Merginos vietas pasiskirstė taip: I vieta atiteko Sigitai Šuminienei (komanda ,,KTVM“), II vieta Jovilei Rušėnaitei (komanda ,,Puzelytės“), III vieta Violetai Stukaitei (komanda ,,KTVM“).
Tritaškių varžybose dalyvavo 6 merginos ir 21 vaikinas. Šioje rungtyje I vietą iškovojo Joris Jankauskas (komanda ,,Komanda-X“), II vietą Erestas Butkevičius (komanda ,,Komanda-X“), III vietą Mantas Antanavičius (komanda ,,KTVM“).
Varžybų prizininkai buvo apdovanoti I-III laipsnio medaliais su projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis'' simbolika.


Projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis'' mokytoja I. Grinienė

101 0434 101 0402

101 0443 101 0450

101 0466 101 0469

101 0494 101 0503

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos