Padėkos kelionė

 Birželio 7d. mūsų gimnazijos mokiniai vyko į jau tradicine tapusią Padėkos kelionę.

 Į šią nemokamą pažintinę kelionę buvo pakviesti geriausiai besimokantys, aktyviausiai dalyvaujantys meninėje ir sportinėje veikloje, olimpiadų ir konkursų prizinių vietų laimėtojai. Padėkos kelionėje dalyvavo 45 I-III klasių mokiniai. Juos lydėjo mokytojos Asta Merkienė, Lena Zinienė ir kelionės vadovė socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė.
 Šiais metais keliavome į Šiaulius. Pirmasis sustojimas – Kryžių kalnas. Jis unikalus, žinomas ir pasaulyje. Mokiniai sužinojo Kryžių kalno atsiradimo istoriją, kodėl jis ypatinga vieta, kad čia susitelkia šimtmečio kančios ir skausmas, bet šviečia ir prisikėlimo viltis.
 Kita kelionės stotelė - rojus smaližiams. Tai legendinis šokolado fabrikas ,,Rūta''. Čia gimnazistai apsilankė šokolado muziejuje, susipažino su bene 4 tūkstančius metų siekiančia šokolado istorija ir dalyvavo smagiausioje edukacijos dalyje - šokolado dirbtuvėse. Ne tik ragavo, bet ir patys gamino saldainius, kuriuos parsivežė lauktuvių.
 Paskutinė kelionės stotelė - Šiaulių simboliai: Auksinis berniukas, Geležinė lapė ir Chaimo Frenkelio vila (vienas brangiausių Šiaulių karūnos deimantų).
 Mokantis ir pramogaujant laikas prabėgo labai greitai. Šioje kelionėje gimnazistai įgijo daug žinių, patobulino bendravimo ir darbo grupėje įgūdžius.
 Puikiai nusiteikę ir kupini gerų įspūdžių bei emocijų, vėlai vakare grįžome namo.
 Dėkojame gimnazijos administracijai už kelionę.

Socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė

20220607 103022(0) 20220607 121031

20220607 140508 20220607 171459

Lenos Zinienės nuotraukos