Fotografijų konkursas „Žiemos pėdsakas“

Ką matei ir ką jautei –

Atminty palieka

Tartum gilūs pėdsakai,

Įminti į sniegą.

(Algimantas Baltakis)

 Nejučia prabėgo trys žiemos mėnesiai, palikdami prisiminimus apie šaltą žiemą, šventinį laikotarpį. Sniego pusnys ir žiemos pramogos liko tik prisiminimuose. Smagu, kad gimnazistai atsiliepė į kvietimą dalyvauti fotografijų konkurse „Žiemos pėdsakas“.

Dabar mes galime pasidžiaugti sustabdytomis žiemos akimirkomis, užfiksuotomis nuotraukose. Mokinių nuotraukomis galima pasigrožėti virtualioje erdvėje, Kupiškio Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos puslapyje, taip pat nuotraukos eksponuojamos ir mokyklos pirmajame aukšte.

 Dėkojame konkurso dalyvėms: Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos mokinėms: Austėjai Kaminskaitei (Ib), Viktorijai Matulevičiūtei (Ic), Orintai Aleknaitei (IIIb), Jovilei Rušėnaitei (IIIb), Monikai Gabriūnaitei (IVg) ir Gabrielei Kirklytei, Subačiaus gimnazijos 11 kl. mokinei.

 Dėkoju miškininkų būrelio nariams, dailės mokytojai Lenai Zinienei, padėjusiems suorganizuoti konkursą.

O. Aleknaitė Or. Al. Orinta Aleknaitė III b kl.

Orintos Aleknaitės nuotraukos

Gabrielė Kirklytė G. Kirklytė

Gabrielės Kirklytės nuotraukos

V. Matulevičiūtė Ic kl. Jovilė R.

Viktorijos Matulevičiūtės ir Jovilės Rušėnaitės nuotraukos

M. Gabriūnaitė  Monika G. Monika Gabriūnaitė IV g kl.

Monikos Gabriūnaitės nuotraukos