Krepšinio turnyras

 Gruodžio 20 dieną gimnazijos sporto salėje įvyko Kalėdinis krepšinio 3x3 turnyras.

 Šiame turnyre dalyvavo šešios vaikinų komandos ir viena merginų komanda. Burtų keliu komandos buvo suskirstytos į du pogrupius ir varžėsi rato sistema. Pogrupiuose I-II vietas užėmusios komandos varžėsi dėl nugalėtojų titulo. Dėl III-IV vietų susitiko ,,Dublerių'' ir ,,Parazitų'' komandos. ,,Parazitų“ komanda laimėjo ir užėmė III vietą. Šios komandos žaidėjai: D. Meilus (IVe), M. Jončys (IVe), P. Motuzas (IVh), M. Griciūnas (IIIb). Dėl nugalėtojų vardo kovojo komanda ,,Pirmokai'' ir komanda ,,Kenkėjų kontrolė''. Šioje kovoje teko nusileisti komandai ,,Pirmokai“. Jos žaidėjai: A. Totoris (Id), E. Jankauskas (Ia), D. Timochinas (Ib), L. Meškauskas (Ib).Turnyro nugalėtoja tapo komanda ,,Kenkėjų kontrolė''. Jos žaidėjai: E. Butkevičius (IIIb), J. Juozapavičius (IIIb), D. Baltrūnas (IIIc).
 Pertraukų metu vyko baudų metimų konkursas. Merginų grupėje I vietą iškovojo R. Vareikaitė (Ia), II vietą A. Melaikaitė (IIIc), III vietą A. Ramanauskaitė (Id). Vaikinų grupėje taikliausias buvo T. Alekna (IVe), II vietą iškovojo A. Totoris (Id), III vietoje liko M. Jončys (IVe).
 Turnyro uždarymo metu komandos prizininkės bei taikliausi baudų metikai buvo apdovanoti medaliais.

Fizinio lavinimo mokytoja I. Grinienė

img 8713 img 8715 img 8718

Irenos Grinienės nuotraukos