Projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis“ veiklos

 Lapkričio 26d. įvyko projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis'' (Nr.SSRF-FAV-2019-10309 bendrai finansuojamo valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, jį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas) krepšinio 3x3 baudų ir tritaškių metimo varžybos. Šiose varžybose dalyvavo 4 merginų ir 5 vaikinų komandos.


 Merginų 3x3 krepšinio varžybose nugalėtojomis tapo KTVM komanda, II vietoje liko komanda ,,Kupiškis“, III vietą užėmė komanda ,,Krepšininkės“, o IV vietoje liko komanda ,,Panos“. Vaikinų varžybose I vietą iškovojo KTVM komanda, II vietoje liko komanda ,,Dubleriai“, III vieta atiteko komandai ,,Alizava“, IV vietoje liko komanda ,,Vilkai“, o V vietoje komanda ,,Šeškai“.
 Pertraukų metu vyko baudų ir tritaškių metimo varžybos. Baudų metimo varžybose dalyvavo 21 vaikinas ir 15 merginų. Merginos vietas pasiskirstė taip: I vieta Violeta Stukaitė (KTVM), II vieta Karolina Poškaitė (KTVM), III vieta Ieva Šulnytė (komanda ,,Krepšininkės“). Vaikinai: I vieta Rokas Karvelis (KTVM), II vieta Mantas Babachinas (komanda ,,Alizava“), III vieta Geraldas Minkevičius (komanda ,,Dubleriai“).
 Tritaškių varžybose dalyvavo 7 merginos ir 16 vaikinų. Daugiausia tritaškių pataikė ir nugalėtoja tapo Karolina Poškaitė (KTVM), II vietą iškovojo Emilija Butkutė (komanda ,,Kupiškis“), III vieta atiteko Ievai Šulnytei (komanda ,,Krepšininkės“). Vaikinai: I vietą iškovojo Elvinas Radzivonas (komanda ,,Vilkai“), II vietą Jaunius Palilionis (KTVM), III vietą Paulius Motuzas (komanda ,,Šeškai“).
 Varžybų prizininkai buvo apdovanoti I-III laipsnio medaliais su projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis'' simbolika.
 Primename, kad projekto veiklose gali dalyvauti visi norintys mūsų rajono gyventojai. Visi, norintys įsitraukti į projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis'' sportinę veiklą, kviečiami ir laukiami gimnazijos sporto salėje antradieniais nuo 15.45, trečiadieniais nuo 16.30 ir ketvirtadieniais nuo 16.30.

Projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis'' mokytoja I. Grinienė

100 3181 100 3206

 20211125 155327 100 3236

20211125 173515 20211125 180547

Ritos Grigaliūnienės ir Gintaro Stankevičiaus nuotraukos