Projekto ,,Sveikata visus metus 2021“ lapkričio mėnesio veiklos

 100 3089.jpgProjekto ,,Sveikata visus metus 2021'' lapkričio mėnesio veiklose vėl aktyviai dalyvauja mūsų gimnazijos bendruomenės nariai.
 Lapkričio mėnesio iššūkis: ,,Mes esame mūsų pačių istorijos herojai.''(Žalingų įpročių prevencija) M.Makartni.
 Šia tema trečių klasių mokiniams prevencinę pamoką apie žalingus įpročius vedė Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų bažnyčios dekanas Mindaugas Kučinskas.

 Pamokos pabaigoje dekanas sakė: ,,Jaunime, saugokite vidinę laisvę, neleiskite, kad pasaulis įtrauktų Jus į priklausomybių pinkles. Laimingas žmogus - laisvas žmogus. Laisvas žmogus - kūrybingas žmogus. Kūrybingas žmogus -visuomenės džiaugsmas. Būkite tvirti, mokėkite pasakyti ,,ne'' tam, kas gali sugriauti Jūsų ir kitų gyvenimus. Saugokite savo gyvenimą! Ženkite tvirtai, su vidine laisve, su džiaugsmu pasitikti rytojaus. Būkite linksmi kovodami gyvenimo kovą.

Projekto vykdymo komandos vadovė Audronė Matuzevičienė