Projekto ,,Sveikata visus metus'' veiklos

 Mūsų gimnazijoje sėkmingai tęsiamos projekto ,,Sveikata visus metus'' veiklos. Projekto organizatorius yra Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC), o partneris - Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras.


 Rugsėjo mėnesio iššūkio ,,Draugui ištiesk tik švarią ranką '' veiklų įgyvendinime aktyviai dalyvavo daug gimnazijos bendruomenės narių. Gimnazijos rugsėjo mėnesio iššūkio darbai vėl pateko tarp geriausių Lietuvos projekto darbų.
 Dėkoju bibliotekininkei Renatai Petrusevičienei, mokytojai Aušrai Virbickienei ir visiems gimnazistams, prisidėjusiems prie įvairiausių veiklų.
 Dalyvaukime, kurkime, įgykime naujų žinių ir įgūdžių, būkime sveiki.

Išsamiau su projekto veiklomis galite susipažinti čia.


Projekto komandos vadovė Audronė Matuzevičienė