Imatrikuliacija

 Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais baigiantis rugsėjui vyko pirmokų gimnazistų imatrikuliacijos renginiai. Penktadienį, rugsėjo 24d., pirmokai leidosi į žygį po Kupiškio miestą.
 Naudodamiesi mobilia programėle jie aplankė visas Kupiškio vietas, pastatus, kur seniau buvo įsikūrusi mokykla. Skaitė ar klausėsi istorijos pasakojimų. Sužinojo, kad gimnazija skaičiuoja jau 104 metus. Grįžę iš žygio atliko testo užduotis. Žinoma, užduotys buvo susijusios su gimnazijos istorija. Vėliau kiekviena pirmokų klasė davė gimnazisto priesaiką prie Lauryno Stuokos-Gucevičiaus paminklo.  Visus renginio dalyvius lydėjo gera nuotaika, saulėta rudeninė diena, krikštatėvių antrokų palinkėjimai. 
                              Mokytoja Jolanta Kireilytė

100 2833 100 2848

100 2864 100 2875

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos