Prasidėjo nauji mokslo metai

Rugsėjo 1-ąją po vasaros atostogų į gimnaziją rinkosi gražūs būreliai pirmokų, antrokų, trečiokų ir ketvirtokų gimnazistų. Nors šiemet nebuvo bendros šventės gimnazijos kieme ir iškilmingo visų klasių suėjimo į gimnaziją, nuotaika vis tiek buvo visų pakili. Vėl galime gyvai bendrauti, būti su klasės draugais, mokytis kontaktiniu būdu.

Pirmų, antrų, trečių ir ketvirtų klasių mokinius bei jų mokytojus, tradiciškai susirinkusius prie paradinio įėjimo į mokyklą, su Rugsėjo 1-ąja, Mokslo ir žinių diena, sveikino gimnazijos direktorius V. Žilinskas, linkėjo visiems gerų mokslo metų, atradimo džiaugsmo, kūrybiškumo, brandaus augimo.
 Taip pat visus pasveikino ir gimnazijos mokinių parlamento atstovė abiturientė Rusnė Baliūnaitė. Ji gimnazistams linkėjo turėti svajonių ir jų atkakliai siekti.
 Pirmokus ir antrokus pasitiko nauji klasių auklėtojai. Tradiciškai gražiausiose gimnazijos kiemo erdvėse visos klasės su auklėtojais fotografavosi. Vėliau visi mokiniai su savo auklėtojais rinkosi į klases pirmajai šiais mokslo metais pamoką.

Mokytoja Jolanta Kireilytė

100 2671 100 2667