Kamilės kūrybos darbų paroda

 Gegužės ir birželio mėn. gimnazijos pirmame aukšte veikia IVa klasės mokinės Kamilės Balaševičiūtės kūrybinių darbų paroda ,,Monotonijos rūkas“.


 Kamilė taip pasakoja apie save: ,,Nuo vaikystės mėgau menus, o ypač dailę. Dailė buvo tas dalykas, kuris padėjo geriau pažinti save. Šiais mokslo metais atradau dailės kryptį, kuri man artimiausia – iliustraciją. Iliustracijas kūriau trimis skirtingomis dailės technikomis: grafika, tapyba ir aplikacija. Išreikšti save, išgyvenimus ir emocijas padėjo ne tik dailė, bet ir literatūra – eilėraščių kūrimas. Niekada nemaniau, kad būtent savo dailės darbus susiesiu su eilėmis.“
 Mergina džiaugiasi, kad per kūrybą atranda save, išmoko kelti sau vis didesnius iššūkius, jų dėka tobulėja.
 Linkime Kamilei įdomių, originalių kūrybinių idėjų!

Mokytoja Jolanta Kireilytė

100 2556 100 2558

100 2560 100 2561

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos