Projekto veiklos tęsiamos

SušvelSRF logo RGB pagrindinis 02ninus karantino apribojimus Lietuvoje atnaujintos ir Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos įgyvendinamo projekto veiklos. Projektas ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis'' Nr.SRF -FAV -2019 -1 -0309, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas.

Atnaujintas ir aktyviai įgyvendinamas projekto veiklos uždavinys ,,Vaikų mokymas plaukti''. Mokymo plaukti 12 kartų kursą jau baigė dvi grupės mokinių (iš viso 24 mokiniai). Naujai mokytis plaukti pradėjo Kupiškio Vaikų dienos centro vaikų grupė. Vaikus plaukti moko profesionalus VšĮ ,,Sveikatos oazė'' plaukimo baseino ,,Bangenis'' treneris.
Siekiant sukurti kokybiškesnę sportinę aplinką, skatinti miesto ir gimnazijos bendruomenės fizinį aktyvumą projekto lėšomis atnaujinta gimnazijos sportinė bazė. Gimnazijos kieme esančioje sporto aikštelėje pastatyti aštuoni lauko jėgos treniruokliai su keičiamais svarmenimis, du lauko jėgos treniruokliai neįgaliesiems, lauko gimnastikos įrenginys suteikia galimybę sportuoti visiems norintiems. Treniruoklius labai pamėgo Kupiškio bendruomenės nariai ir noriai individualiai sportuoja.
Įsigyta šešių takelių mini golfo aikštelė, kurią ketiname įrengti liepos mėnesį. Projekto lėšomis atnaujintas ir sporto salės inventorius, įsigyti aerobikai ir gimnastikai skirti įrenginiai (po trisdešimt vienetų balanso treniruoklių, stepų aerobikai, dešimt gimnastikos čiužinių).
Už projekto lėšas įsigytas mobilus krepšinio stovas, penki krepšinio kamuolių laikikliai, du rankų lenkimo stalai, smiginio taikiniai, boulo ir kėglių žaidimų rinkiniai.
Nors veiklos uždarose patalpose dar apribotos, bet atnaujinus sporto įrenginius, įsigijus daugiau sportinio inventoriaus suaktyvėjo bendruomenės narių domėjimasis sportine veikla, sustiprėjo bendruomeniškumas.
Visos projekto veiklos dalyviams yra nemokamos, todėl labai kviečiame aktyviai visus kupiškėnus dalyvauti ir stiprinti savo sveikatą.

Audronė Matuzevičienė, projekto vykdymo grupės narė