Projektas ,,Sveikata visus metus 2021“

logo (sveikata)Jau trečius metus gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvauja projekte ,,Sveikata visus metus 2021'', kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Projekto partneris Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras.

 Kaip informavo projekto organizatoriai, šiais metais visoje Lietuvoje prie projekto veiklų prisijungė daugiau kaip 25000 dalyvių, arba 920 komandų.
 Projekto tikslas - padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.
 Projekto uždaviniai: plėtoti sveikatos stiprinimo veiklas įdomiomis, mokiniams patraukliomis formomis, pristatyti, viešinti sveikatos ugdymo gerosios praktikos pavyzdžius, pateikti sveikatos ugdymo veiklų galimybes dirbant nuotoliniu būdu.
 Projekto trukmė - 2021 m. vasario - gruodžio mėnesiai.
 Kiekvieną mėnesį tinklalapyje www.ssus.lt skelbiamas iššūkis, nauja užduotis.
 2020 metų projekte gimnazijos bendruomenės komandos ,,Sveikatos riešutai'' darbai net penkis kartus buvo paskelbti tarp geriausių mėnesio darbų. Ir šių metų projekto veiklose aktyviai dalyvauja visa gimnazijos bendruomenė, socialiniai partneriai, o už idėjas ir veiklų atlikimo medžiagos pateikimą labai dėkingi esame gimnazijos bibliotekininkei Renatai Petrusevičienei.

Projekto ,,Sveikata visus metus 2021'' komandos vadovė Audronė Matuzevičienė