Dailės darbų paroda

 Spalio 9 dieną mūsų gimnazijoje buvo pristatyta IVa klasės mokinės Aistės Totorytės dailės darbų paroda ,,Kelionė”. Kaip teigia darbų autorė, kiekvienas piešinys turėjo savo kelionę, todėl ir parodai pasirinktas toks pavadinimas.

 Aistė pristatė darbus, atliktus tradicinėmis priemonėmis: guašu, pieštuku, akvarele, keletas popieriaus plastikos darbų, ir kompiuterinės grafikos kūrinius, atliktus piešimo planšete. Aistės darbuose šiuolaikinėmis piešimo technologijomis puikiai interpretuojamos mitologinės būtybės, pagonybės simboliai, senieji lietuvių dievai, gamta. Aistė geba suderinti modernumą ir tradiciją
 Kaip teigia Aistė, pirmuosius savo kompiuterinės grafikos darbus ji atliko būdama keturiolikos metų, kai gavo pirmąją savo piešimo planšetę. Darbuose puikiai atskleistos formos, spalvos, kompozicijos dermė.
 Parodos atidarymo metu Aistė dalinosi kūrybinėmis paslaptimis, patirtimis, atsakinėjo į jai užduotus klausimus. Atviravo, kad ją labiau traukia gamtos mokslai, o piešimas yra pomėgis ir savo ateities su piešimu turbūt nesies arba bus tik atsarginis variantas.

Dailės mokytoja Lena Zinienė

100 2241 100 2250

100 2248 100 2257

100 2251 100 2259

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos