Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis

atsisiųsti 

 Prasidėjus naujiems mokslo metams atnaujinta ir projekto ,,Stipresnis. Sveikesnis. Laimingesnis“ veikla. Projektas Nr. SRF -FAV -2019 -1 -0309 bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, jį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas.

 Siekdami įgyvendinti projekto veiklos uždavinį - suburti plaukti nemokančių vaikų grupes ir pasitelkus profesionalius trenerius išmokyti vaikus plaukti - su tikslinėmis mokinių grupėmis du kartus per savaitę vykstame į Anykščių baseiną ir dalyvaujame mokymosi plaukti užsiėmimuose, kuriuos veda plaukimo treneris. Šiais mokslo metais užsiėmimuose dalyvauja ir kitų Kupiškio mokyklų mokiniai. Vaikai mokomi įvairių parengiamųjų pratimų ir įvairių plaukimo technikos būdų, nes išmokę gerai plaukti jie galės išgelbėti savo ir kitų gyvybes.
 Projekto veiklos jo dalyviams nemokamos, o plaukimas yra gera sveikatingumo, laisvalaikio leidimo, bendravimo priemonė, todėl kviečiame aktyviai dalyvauti ir laiką po pamokų leisti kartu.

Soc. pedagogė Audronė Matuzevičienė

100 2281 Ekrano nuotrauka 2020 10 13 095411