Projektas ,,Sveikesnis. Stipresnis. Laimingesnis“

Ministerijos logo Birželio 26 dieną 13.00 valandą Kupiškio Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazijos sporto aikštyne vyko sporto rėmimo lėšomis finansuojamo sporto projekto ,,Sveikesnis. Stipresnis. Laimingesnis'' Nr.SRF -FAV -2019- 1 -0309 lauko treniruoklių atidarymo renginys. Projektas dalinai finansuojamas SRF.

Renginyje dalyvavo Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė, Jaunimo centro atstovai, Vaikų dienos centro vaikai ir auklėtoja Asta Zmejauskienė, mūsų gimnazijos dabartiniai ir buvę mokiniai, mokinių tėveliai, policijos pareigūnė Danguolė Baliuvienė, projekto dalyviai.
 Gimnazijos direktorius apibūdino projekto veiklas ir pakvietė visus kupiškėnus saugiai ir sėkmingai naudotis treniruokliais, o kūno kultūros mokytojos Rita Grigaliūnienė ir Irena Grinienė papasakojo renginio dalyviams, kaip saugiai naudotis treniruokliais ir kuo svarbus kūno lavinimui vienas ar kitas treniruoklis.
 Rajono meras Dainius Bardauskas palinkėjo jaunuoliams per treniruotes įgytą energiją panaudoti tik geriems tikslams ir darbams. Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė linkėjo, kad ir rugsėjo mėnesį sėkmingai galėtume vykdyti projekto veiklas ir organizuoti kvalifikuotas treniruotes.
 Kviečiame visus atvykti į gimnazijos sporto aikštyną, sportuoti ir stiprinti savo sveikatą. O kad visi būtume saugūs, teritorija stebima vaizdo kameromis.

Projekto vykdytoja Audronė Matuzevičienė

2020062605 2020062611