Virtualus skaitytojų protų mūšis

 Balandžio 24 d. nuotoliniu būdu vyko tarpmokyklinis skaitytojų protų mūšis „Nuo Kotrynos Zylės mitologijos iki Lois Lowry distopijos“.

 Skaitymams buvo parinkta – lietuvės Kotrynos Zylės mitologinis romanas „Sukeistas“ ir distopinis amerikiečių rašytojos Lois Lowry „Siuntėjo“ knygų ciklas. Vienu metu prisijungė 30 mokinių – skaitytojų iš Kupiškio r. ir Anykščių r. bendrojo ugdymo mokyklų. Mūsų gimnazijai atstovavo pirmokai gimnazistai: Izabelė Gromakovaitė, Haroldas Žalnieriūnas, Orinta Aleknaitė, Gabija Jankauskaitė ir Gabrielė Kurulytė. Protų mūšio dalyviai atsakinėjo į klausimus apie perskaitytas knygas, išsakė pozicijas apie knygų personažus, tam tikrus jų veiksmus, apibūdino knygas.
 Virtualioje erdvėje, protų mūšio dalyviai įvertinti individualiai. Ypač džiagiamės Orintos ir Gabijos sėkme, gimnazistės tapo skaitytojų protų mūšio nugalėtojomis.

Bibliotekininkė Jolanta Glemžienė