Jaunieji filologai

 Šiais mokslo metais Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursui buvo pateikti dviejų mūsų gimnazijos mokinių kūrybiniai darbai. Tai IVd klasės mokinės Agnės Repečkaitės (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nida Mikšienė) ir IVc klasės mokinio Luko Kacinausko (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aldona Bočiulytė). Abu jaunuoliai rašo eilėraščius. Į finalinį konkurso etapą buvo pakviesta Agnė Repečkaitė.


 Kaip ir daugelis veiklų šį pavasarį, taip ir tradicinis, jau 52-asis, Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas buvo neįprastas. Finalinis jo etapas balandžio 16-18 dienomis vyko nuotoliniu būdu. Poezijos sekcijoje dalyvavo mūsų gimnazijos IVd klasės mokinė Agnė Repečkaitė, pateikusi savo eilėraščių. Džiugu, kad jos kūryba buvo įvertinta kaip gera poezija ir pelnė trečiojo laipsnio diplomą. Keletas Agnės eilėraščių publikuoti kultūrinio gyvenimo žurnale jaunimui „Pašvaistė“, 2020 m. kovo mėn. numeryje (pasvaiste.lt).
 Sveikiname Agnę ir linkime jai toliau plėtoti savo meninius talentus, kurių ji turi ne vieną.

Mokytoja Nida Mikšienė