Viktorina

 Mūsų gimnazija jau antrus metus dalyvauja projekte ,,Sveikata visus metus 2020'', kurio tikslas stiprinti ir saugoti gimnazijos bendruomenės narių fizinę bei emocinę sveikatą.

 Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet kiekvieną mėnesį yra paskelbiamas šūkis, pagal kurį visą mėnesį vykdomos įvairios veiklos, atliepiančios šūkio temą. Šių metų vasario mėnesio šūkis yra ,,Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko''(Sokratas).
 Vasario 28d. pirmų ir antrų klasių gimnazistams buvo surengta viktorina ,,Ką aš žinau apie sveiką gyvenseną''. Viktorinoje dalyvavo po tris gimnazistus iš kiekvienos klasės, o sėkmė labiausiai lydėjo IIf klasės merginų komandą: Kamilę Budreikaitę, Emilę Morkūnaitę, Ingą Gabrėnaitę. Merginos, surinkusios daugiausiai taškų (31), laimėjo pirmąją vietą. Garbingą antrąją vietą laimėjo Ib, o trečiąją Ic klasės komanda.
 Viktorinoje dalyvavo ir vertinimo komisijai vadovavo Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Dovilė Šukytė. Užduotis viktorinai parengė gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė ir socialinė pedagogė.

Socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė

100 1824 100 1838

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos