Knygų mugėje

 Mūsų gimnazijos mokiniai dainuoja, dalyvauja tarptautiniame projekte ,,Lietuvos vaikų jungtinis choras”.

 Lietuvos vaikų jungtinis choras Knygų mugėje dainavo muzikos salėje ir skelbė žinią, kad šią vasarą Vilniuje vyks Europa Cantat Junior Vilnius 2020. Šis chorų konkursas festivalis, edukacinės programos vyksta kasmet skirtinguose Europos miestuose. Tai puiki galimybė išgirsti pačius geriausius Europos vaikų ir jaunimo chorus.
 Antras šio Lietuvos vaikų Jungtinio choro koncertas vyko Knygų mugėje Lietuvos nacionalinės kultūros centro salėje. Šioje salėje kiekvienas Lietuvos regionas pristatė savo veiklas, kvietė aplankyti svarbias kultūrines istorines vietas.
 Aplankyta muzikos salė, susitikta ir pabendrauta su įvairiais atlikėjais. Kaskart dainuojant skirtingose salėse patirtys keičiasi. Taip įgyjamos naujos patirtys ir kompetencijos, plečiasi gimnazistų akiratis.
 Mildos įspūdžiai: ,,Pirmą kartą jaučiausi tokia užtikrinta ir laisva dainuodama. Jaučiausi nešanti žinutę per muziką kitiems žmonėms. Gera būti tarp savo bendraminčių, kurie, kaip ir aš, myli muziką. Dainavau pirmą kartą tokiame renginyje. Nuovargis visada yra po dainavimo, bet jis malonus, nes jaučiuosi padariusi kažką gera. Knygų mugėje nustebau pamačiusi, visgi kiek daug yra skaitančių žmonių. Mano amžiaus paaugliai dažniausiai prisibijo pasakyti, kad skaito. Bijo kažkuo išsiskirti. Manau, paaugliai turėtų imti pavyzdį iš šių žmonių, kurie buvo knygų mugėje, ir nebijotų domėtis naujais dalykais, kažkuo išsiskirti iš kitų.“

IIe klasės mokinė Milda Jankauskaitė ir muzikos mokytoja Asta Remeikienė