Dainų festivalis

 Vasario 14d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko kasmetis tarptautinis Dainų festivalis Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

 Festivalį organizavo Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija. Festivalyje dalyvavo daug Lietuvos mokyklų: Panevėžio Velžio gimnazija, Biržų ,,Saulės“ gimnazija, Prienų ,,Žiburio“ gimnazija, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, Vilniaus Gabijos gimnazija. Tarp jų ir Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, kuri dvidešimtąjį kartą pakviesta dalyvauti.
 Smagu, kad Lietuvos valstybės gimtadieniui skirtoje šventėje skambėjo tik lietuviškos dainos.
 Mūsų gimnazijai atstovavo grupė ,,Uždara erdvė“. Grupės nariai: Dominyka Malinauskaitė (saksofonas), Austėja Guiskytė (solo), Matas Sankauskas (bosinė gitara), Severijus Malinauskas (mušamieji), Povilas Uckus (solinė gitara), Ernesta Knizikevičiūtė (akordeonas), vadovė muzikos mokytoja Asta Remeikienė. Grupės ,,Uždara erdvė“ iniciatorė Dominyka Malinauskaitė ir vokalistė Austėja Guiskytė gavo daug gražių komplimentų.
 Dominykos įspūdžiai: ,,Šiame festivalyje dalyvavau antrą kartą. Galiu teigti, kad ir pirmą, ir antrą kartą gavau daug patirties, linksmai praleidau laiką, pamačiau daug įvairių kolektyvų, solistų, kurie puikiai dainuoja ir gerai jaučiasi scenoje. Šiais metais mūsų grupę sudarė daug narių, grojome labai įvairiais instrumentais, ieškojome kuo geresnio grupės sąskambio. Manau, visi įdėjome labai daug pastangų, todėl po koncerto jautėmės labai gerai, išpildėme visus savo lūkesčius.“
 Nepaprastas jausmas būti pasipuošusių, kultūringų, laisvų jaunų žmonių būryje, giedoti Lietuvos valstybės himną, klausytis dainų.

IVd klasės mokinė Dominyka Malinauskaitė ir muzikos mokytoja Asta Remeikienė

IMG 3721 IMG 3722

Astos Remeikienės nuotraukos