Studijos 2020

Kaip ir kiekvienais metais tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje ,,Studijos 2020“ žmonių buvo daugybė. Universitetų, kolegijų ir kitų profesinių įstaigų stendai buvo išsidėstę tose pačiose vietose kaip ir ankstesniais metais, todėl orientuotis tarp milžiniško žmonių srauto sunku nebuvo.

 Mane ir mano draugus labiausiai domino VU ir VGTU stendai. Prie stendų lankytojų laukė to universiteto ir studijuojamo dalyko studentai ar atstovai, todėl jų lengvai galima klausti įvairių klausimų, susijusių su jų universitetu ir studijuojamu dalyku. Visi bendravo maloniai, pateikdavo išsamius ir aiškius atsakymus į klausimus. Laiko turėjome užtektinai pereiti visą renginio erdvę.
 Taip pat vyko įvairios paskaitos, tačiau aš ir mano draugų grupė jose nedalyvavome, nes mums labiau rūpėjo gilintis į mums patinkančias studijų programas ir specialybes.
Iš parodos išėjome su mums vertinga studijų medžiaga ir gera nuotaika.

Augustas Kučinskas, IVa klasė