Saugus internetas

 Be interneto savo kasdienybės neįsivaizduojame, tačiau ne visada internetas mums padeda, kartais jis mums kenkia (elektroninės patyčios, elektroniniai sukčiai ir kt.).

 Vasario 6d. gimnazijoje Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato veiklos skyriaus tyrėja, atliekanti veiklos skyriaus vyriausiosios tyrėjos funkcijas, bendruomenės pareigūnė Danguolė Baliuvienė kartu su gimnazistais paminėjo Tarptautinę saugesnio interneto savaitę. Ji minima daugelyje pasaulio šalių (daugiau nei 150).
Mokiniams parodytas filmukas, kuriame pasakojama apie pavojus, tykančius internetinėje erdvėje, mokoma, kaip išvengti socialinių tinklų žalos, kaip apsisaugoti nuo internetinių sukčių ir kaip saugiai naudotis internetu, kad jis taptų pagalbininku, draugu, o ne priešu.

Soc. pedagogė Audronė Matuzevičienė

100 1616 100 1626

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos