Konkursas ,,Dainų dainelė” 2020

 TV konkursas ,,Dainų dainelė” - vienas seniausių ir daugiausia dalyvių pritraukiantis dainavimo konkursas. Šiuo konkursu siekiama puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabius moksleivius tobulėti. Šiame konkurse dalyvauja daug dainuojančio jaunimo, tad ir konkurencija labai didelė. Jaudulys, dainos atlikimas, džiaugsmas – tai ir mokymasis valdyti savo jausmus. Dalyviai yra vertinami pagal šiuos kriterijus: intonavimą, vokalinius duomenis, repertuaro pasirinkimą, interpretavimą, artistiškumą, sceninę kultūrą.
 Šiais metais mūsų gimnazijos vardą ,,Dainų dainelėje” skelbė solistė, ketvirtos klasės mokinė Austėja Guiskytė. Ji atliko tris dainas, kurios skirtingos charakteriu, nuotaika, išraiška (tai lietuvių liaudies daina ,,Oi tu ieva, ievuže”, aranžuota G. Kalino, T. Makačino ,,Vėjas man pasakė” ir V. Kernagio bei D. Saukaitytės ,,Rugpjūčio žemuogės”). Nėra lengva sudainuoti įvairaus pobūdžio dainas, bet įdomu mokytis. Dainavimo metu imi geriau pažinti save, savo jausmus, didelį dėmesį skiri teksto analizei, mokaisi visumą perteikti klausytojui.
 Dėkoju Austėjai ir linkiu siekti savo svajonės – toliau mokytis muzikos. Nuoširdžiausi sveikinimai!

Muzikos mokytoja Asta Remeikienė