Apsikabinimų diena

 Sausio 21 dieną visame pasaulyje minima šventė – Tarptautinė apsikabinimų diena.

 Manoma, kad draugiškai apsikabindami žmonės apsikeičia dvasine šiluma, gerina santykius, sumažina stresą, slopina skausmą. Psichologai tvirtina, kad tai kelia žmogaus savivertę, padeda pamiršti problemas, veikia kaip meditacija ir išskiria laimės hormoną.
 Taigi, sausio 21d. nuo pat ryto mokytoja Elvyra Kavoliūnienė, gimnazijoje atsakinga už socialinio ir emocinio ugdymo veiklos sritį, organizavo akciją, skirtą šiai dienai. Visi bendruomenės nariai galėjo apsikabinti ir akcijai parengtame stende užklijuoti šypsenėlę prie to teiginio, kuris atitinka jo jausmus po apsikabinimo.
 Akcija sulaukė didelio mokinių ir mokytojų dėmesio, buvo daug šypsenų ir geros nuotaikos.

Mokytoja Elvyra Kavoliūnienė

100 1568 20200121045 

20200121044 20200121066

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos