Susitikimas su žurnalistu Mindaugu Jackevičiumi

 Sausio 17 dieną gimnazijoje vyko projekto „Drąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ renginys – susitikimas su žurnalistu, portalo lrt.lt vyriausiuoju redaktoriumi Mindaugu Jackevičiumi, kuris, beje, yra kilęs iš Kupiškio rajono ir baigęs Subačiaus vidurinę mokyklą (dabar gimnazija).

 Susirinkusiems I-III klasių gimnazistams jis papasakojo apie save, savo profesinę veiklą ir keliones. Svečias, nurodęs savo telefono numerį, prašė užduoti jam klausimų sms žinučių forma ir nemažai jų sulaukė.
Keletas IIh mokinių atsiliepimų apie susitikimą.
Žanas S.: Įdomu, kad jis buvo nukeliavęs į Australiją ir dirbo ten padavėju.
Vaineta M.: Patiko pasakojimas apie studijas bei kad nereikia leisti tėvams išrinkti tau profesiją.
Airidas K.: Patiko atsakinėjimas į klausimus iš telefono ir tai, kad M. Jackevičius dalyvavo Kauno „Žalgirio“ Top ketverto rungtynėse su Maskvos CSKA.
Gabrielė B.: Svečias labai įdomiai pasakojo, atsakinėjo į klausimus bei davė naudingų patarimų dėl būsimų studijų.

Mokytoja Nida Mikšienė ir IIh klasės mokiniai

2020011706 2020011711

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos