Knygų Kalėdų baigiamasis renginys

 Sausio 9 dieną per ilgąją pertrauką, skambant Gabrielės Bugaitės (IIIc) atliekamai gitaros melodijai, prasidėjo baigiamasis 2019 metų Knygų Kalėdų renginys. Ši tradicija tapusi akcija gimnazijoje vyko jau devintą kartą.

 Bibliotekos vedėja Jolanta Glemžienė pasidžiaugė, kad per devynerius metus gimnazijos bibliotekai padovanotos 382 knygos, o per šią akciją – 30 naujų knygų. Kaip ir praėjusiais metais, buvo išrinkti ir apdovanoti gimnazistai – aktyviausi gimnazijos bibliotekos skaitytojai. Jais tapo Emilija Dranseikaitė (Id), Virdžinija Belovaitė (IIh), Irmantė Kučinskaitė (IIh), Gabija Jasčenskaitė (IIIb), Aušrinė Uckutė (IVd), o skaitytojų skaitytoja išrinkta Gerda Strockytė (IVa).
 Apie knygų reikšmę, pomėgį skaityti bei skaitymo patirtis mintimis dalijosi gimnazijos bendruomenės atstovai: Ia klasės gimnazistė Gabrielė Kurulytė, mokytoja Inga Sakalauskienė bei dviejų gimnazistų mama Edita Petrulienė. Kalbėtojos pabrėžė, kad knygos ne tik turiningai užpildo jų laisvalaikį, bet ir formuoja svarbias vertybes, nuostatas, netgi asmenybės bruožus.
 Renginį vedė gimnazijos mokinių prezidentė Augustina Zabukaitė (IIIc), o poeto, eseisto Rimvydo Stankevičiaus tekstus apie jo vaikystės knygas skaitė Lukas Kavaliauskas (IVd). Dėkojame visiems, dovanojusiems bibliotekai knygas, dalyvavusiems renginyje, ir džiaugiamės, kad mūsų bendruomenės nariai dalijasi skaitymo džiaugsmu ir padeda vieni kitiems augti.

Akcijos organizatorės – gimnazijos bibliotekininkės
ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos

100 1532 100 1538 

100 1543 100 1547 

100 1555 100 1560

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos